Fúkané izolácia ISOCELL

Technické parametre celulózovej  izolácie ISOCELL

Slovo, ktorým dokážeme bližšie špecifikovať tepelnú izoláciu ISOCELL je celulóza. Jedná sa o prírodný, trvalo udržateľný a ekologický materiál. Tepelná izolácia ISOCELL je produkovaná procesom recyklácie z novinového papiera. Je charakteristická výbornými izolačnými vlastnosťami a to vďaka primárnemu materiálu, ktorým je drevo.

Kde sa vyrába tepelná izolácia ISOCELL?

V rakúskom mestečku Neumarkt am Wallersee sídli spoločnosť ISOCELL už viac ako 20 rokov odkiaľ distribuuje množstvo izolačných materiálov do celej Európy. Pokročilým a prísnym výrobným procesom je dosiahnutá maximálna kvalita materiálov s ohľadom na ochranu životné prostredie.

Ako prebieha výroba celulózy?

Nadrobno rozstrapkaný recyklovaný papier je zmiešaný s minerálnymi soľami, čím sa stáva izolácia ISOCELL ochránená, voči degradácii (strate objemu), vplyvu času, požiaru, hmyzom a plesniam.

Ako je to s kvalitou celulózovej izolácie ISOCELL?

Celulóza ISOCELL podlieha prísnym rakúskym a aj európskym normám, ktoré vyžadujú veľmi vysokú kvalitu a aj nezávadnosť materiálu. Aj pri malých hrúbkach je celulóza ISOCELL mimoriadne odolná voči usadeniu materiálu.

Kde je možné využiť vlastnosti celulózovej izolácie ISOCELL?

Pri svojej všestrannej použiteľnosti je hlavne používaná pri novostavbách, sanáciách starších budov a nízko-energetických domoch. Je ideálna aj pre jednak vnútorné, ale aj vonkajšie steny stavieb, fasádne izolácie, podlahy, stropy, strešné šikminy a mnoho ďalších činností.

Aké ma celulóza ISOCELL izolačné vlastnosti?

Počas aplikácie sa izolácia ISOCELL dostane aj do tých najviac neprístupných miest a vyplní každú jednu škáru. Ďalej má vysokú úložnú kapacitu, čoho následkom udržiava aj počas horúcich letných dní podkrovné miestnosti chladné počas celého dňa. Samozrejmosťou je výborná tepelná ochrana počas zimných mesiacov.

Aké sú výhody celulózovej izolácie ISOCELL?

  • rýchlo a bezproblémovo aplikovateľná
  • vyrobená z recyklovaného materiálu
  • je odolná voči požiaru, hmyzu a plesniam
  • je bezšpárová
  • má nízku tepelnú vodivosť
  • šetrí Vaše peňaženky

Máte otázku? Chcete vytvoriť cenovú ponuku zdarma?

Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára. Ku každej cenovej ponuke pristupujeme individuálne a maximálne zodpovedne.