Striekaná izolácia

Aké sú vlastnosti striekanej izolácie?

Na rozdiel od ostatných izolačných materiálov je striekaná pena trvácna (drží objem a nezmršťuje sa) je a navyše odolná voči hlodavcom. Striekaná izolácia má skvelú priľnavosť a vynikajúco drží s povrchom, na ktorý je aplikovaná. Z časového hľadiska je proces aplikácie rýchly a to najmä z dôvodu, že si nevyžaduje žiadnu predprípravu.

Použitie striekanej izolácie

Striekaná izolácia má široké spektrum použitia a je možné pomocou nej zaizolovať takmer akýkoľvek priestor. Ideálna je však na izoláciu stien, podkrovia, samotného krovu, ale aj stropu. Ďalej je použiteľná aj na izoláciu striech, hál, základov stavby a v neposlednom rade aj ako izolácia poterov. Striekaná izolácia je navyše ekologická a šetrí životné prostredie.

Aplikácia striekanej izolácie

Striekaná izolácia je aplikovaná pomocou špeciálneho prístroja cez pištoľ. Prístroj sa najskôr zahreje, následne sú v ňom zmiešavané obe zložky a pomocou hadíc izolačný materiál putuje do pištole, cez ktorú je pena nanášaná. Výsledkom zmiešavania dvoch zložiek je zabezpečený expanzný nárast okamžite po nanesení na podklad. Samotná realizácia je rýchla a vždy sa realizuje priamo na stavenisku u klienta.

Máte otázku? Chcete vytvoriť cenovú ponuku zdarma?

Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára. Ku každej cenovej ponuke pristupujeme individuálne a maximálne zodpovedne.

Rýchly kontakt : 0910 318 371 E-mail : lonc@lonc.sk