Férový kontrakt

Naše bohaté skúsenosti v stavebníctve nám umožňujú zrealizovať vaše projekty. Pri stavbe zapájame zdravý sedliacky rozum a snažíme sa dosiahnuť kvalitu za najlepšiu cenu. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne s cieľom uspokojiť jeho požiadavky. Kvalitu vždy uprednostňujeme pred kvantitou.

Na rozdiel od niektorých firiem do ponuky vždy započítame všetky položky nielen hlavné, ale aj tie vedľajšie ako napríklad doprava, vytýčenie stavby, prenájom stavebného náradia atď. Preferujeme otvorené férové jednanie namiesto zavádzajúcich skrytých trikov.

 

Ako jedna z mála stavebných firiem nie sme “CENOVO HLADNÝ”. Vieme a chceme poradiť zákazníkovi najlepšie, ale aj kvalitné riešenia za rozumnú cenu. Či už to je cena materiálu, dopravy atď. Nemáme potrebu Vás klamať alebo prefaktúrovavať stavebný materiál. Pri nás máte možnosť podrobne s našou pomocou sledovať ceny materiálov a priebeh prác.V prípade že zákazník si želá výstavbu na etapy nemáme s tým problém a dokážeme vyhovieť v mnohých smeroch.

Máte otázku? Kontaktujte nás