Postavíme pre Vás

V prvom rade je našim cieľom Vám postaviť “dom na celý život”. Sme schopní Vám postaviť dom podľa individuálneho alebo katalógového projektu. Nečakajte už viac a splňte si svoj sen.

Podľa požiadaviek nášho zákazníka resp. nášho “šéfa” vieme postaviť dom alebo jeho časť v štyroch vyhotoveniach. Náš jediný šéf je náš zákazník, pretože jedine on sám rozhoduje kam investuje svoje finančné prostriedky. Týmito vyhotoveniami sú:

  • základová doska,
  • hrubá stavba,
  • holodom,
  • dom na kľúč.

Základová doska

Dobré základy sú základom každého domu. Základy sú spodná, často podzemná časť stavby, ktorá prenáša zaťaženie budovy do základovej škáry. Základová škára je plocha, kde sa stretáva základ a podzákladie. Skladajú sa z monolitického a prefabrikovaného betónu, alebo betónových debniacich tvárnic. Pri návrhu berieme do úvahy zaťaženie, únosnosť, podzákladie a hladinu podzemnej vody.

Základová doska

Hrubá stavba

Hrubá stavba je výstavba „surového“ domu, ktorá nezahŕňa žiadne jeho estetické úpravy.
Výstavba hrubej stavby zahŕňa predovšetkým realizáciu základov vrátane výkopových prác, základovej dosky a všetkých priľahlých nosných konštrukcií. Medzi nosné konštrukcie nepatria len obvodové múry, ale ja vnútorné steny, ktoré sú postavené na miestach základových pásov.

Hrubá stavba

Holodom

Holodom je stavba, ktorá je skolaudovaná ako rodinný dom, ktorý je oproti hrubej stavbe pripojený na inžinierske siete, hlavne na elektrickú energiu, vodu, plyn a kanalizáciu. Je to vlastne dom s nedokončeným interiérom. Výber podláh, obkladov, dverí a kuchynskej linky si určíte podľa vlastnej predstavy. Výhodou oproti stavbe na kľúč je, že si ho prispôsobíte podľa vlastnej predstavy.

Holodom

Stavba na kľúč

Dom na kľúč je najvybavenejší, určený už pre nasťahovanie. Obsahuje: všetko to, čo holodom a navyše: interiérové dvere, vnútorná stierka stien, obkladačky, laminátová podlaha, sanitárne predmety (umývadlo, WC, batérie, vaňa , sprchový kút atď.), povrchové úpravy stien, maľba.

Stavba rodinného domu na kľúč

Máte otázku? Kontaktujte nás